English
Polski
Deutsch
->  Strona główna  

Witamy na OpenGeocoin.org

Geocoin jest rodzajem monety (medalu) wykonywanej przez geocacherów  i pełni rolę znaku rozpoznawczego geocachera, team'u, miejsca lub wydarzenia.  Geocoin może być traktowany jako pamiątka lub być przedmiotem wędrującym między skrzynkami geocache (po oznaczeniu  unikalnym tracking-ID i zarejestrowaniu w internetowej bazie).

Na naszej stronie możesz tworzyć projekty geocoinów, przeglądać projekty innych użytkowników, zarejestrować geocoiny wykonane lub znalezione w skrzynkach geocache. Znajdziesz tu informacje, które pomogą zaprojektować i wykonać własne, niedrogie drewniane geocoiny.

Strona OpenGeocoin.org jest otwarta dla wszystkich geocacherów niezależnie od kraju i systemu w którym rejestrują swoje skrzynki. Projekt OpenGeocoin.org oparty jest w całości na oprogramowaniu opensource oraz popiera wykorzystanie otwartego i bezpłatnego oprogramowania i formatów graficznych.

Strona jest na razie w trakcie uruchamiania. Jeśli chcesz wesprzeć ten projekt przeczytaj tutaj w jaki sposób możesz to zrobić.

Aktualności

no news in this list.